Gjenåpning

Det er med stor glede vi kan gjenåpne Fredrikstad Turnforening helt tilbake til normalen igjen. Endelig etter 1,5 år kan vi igjen trene turn og akrobatikk sammen,  og forberede arrangement som skal gjennomføres. Vi gleder oss,  og er allerede godt i gang med å planlegge oppvisning på BLÅ GROTTE 4. – 5. desember. Vi gleder oss til endelig å ha oppvisning for fulle hus igjen.

Denne helgen hadde ungdomstroppen i foreningen treningssamling. Det ble en flott markering av åpningen.

Nedenfor et utklipp fra NIF sine sider skrevet av Berit Kjøll ( idrettspresidenten):

«Jeg vil også benytte anledningen til å takke regjeringen og norske myndigheter for en solid håndtering av den pågående pandemien. Samtidig vil jeg takke hele idrettsorganisasjonen, alle våre frivillige, mammaer og pappaer, trenere, støtteapparat og våre medlemmer som har stått på hver eneste dag, og hvor de lojalt og samvittighetsfullt har fulgt smitteverntiltakene gjennom hele pandemien. Idretten har vært forbilledlig og vist seg sitt samfunnsansvar bevisst. Nå kommer belønningen! Endelig er hele idretten gjenåpnet – også for publikum, sier Kjøll.»

Tusen takk til alle for at alle barn , ungdom voksne og eldre er tilbake i klubben vår.